PPC Kvíz o ceny v hodnotě 20 000 Kč

Zdravím PPCčkaři!

Připravil jsem pro vás 1. kolo PPC kvízu! Celý kvíz probíhá online. Máte tak skvělou příležitost porovnat vědomosti s celou cz/sk PPC komunitou.

Nečekej žádnou Google Certifikaci, celý kvíz by ti měl zabrat +/- 5 minut. Otázky jsou jak odborné, tak pro pobavení a některé budou znát jen opravdoví PPC matadoři! Po dokončení kvízu uvidíš leaderboard, kde zjistíš, jak sis vedl ve srovnání s ostatními.

Aby měl kvíz trochu grády, domluvil jsem s partnery následující ceny:

1. Místo

2. Místo

  • Marketing Miner – Tarif Miner na měsíc + 50 % kupón na jakýkoliv tarif MM
  • PPC Robot na 2 měsíce zdarma
  • Marketingové mapy na 3 měsíce na 1 projekt + 50 % sleva na roční tarif

3. Místo

  • Marketing Miner – Tarif Custom 1 projekt na měsíc + 50 % kupón na jakýkoliv tarif MM
  • PPC Robot na 2 měsíce zdarma
  • Marketingové mapy na 1 měsíc na 1 projekt + 50 % sleva na roční tarif

Kvíz bude probíhat do 8. 6. 2020 a každý den můžeš soutěžit 1x. Buďte prosím při honbě za nejvyššími příčky leaderboardu feroví. Kvíz slouží pro pobavení a zpestření českého PPC prostředí. Nehledejte odpovědi na internetu, vystupujte pod svým jménem a nesnažte se kvíz jinak obejít. Přeji hodně štěstí 🙂

*A nezapomeň kvíz poslat svému kolegovi, ať zjistíte, kdo toho má víc pod čepicí! Aktuální leaderboard najdeš zde.

 Vyhodnocení:


Dle plánu byl kvíz 8. 6. 2020 ukončen a vyhodnocen. Výherci se stali:

1. místo: Murad Vagabov s 98 body

2. místo: Hana Kobzová s 98 body

3. místo: Vojtěch Šmida s 94 body

Výhercům gratuluji a partnerům moc děkuji za vloženou důvěru a vložené ceny.

 Partneři


Marketing Miner je data mining nástroj pro online markeťáky. Najdete v něm všechny marketingové data pod jednou střechou. Mezi nejpoužívanější funkce patří: měření pozic ve vyhledávačích, PPC analýza konkurence, získání hledanosti klíčových slov, monitoring zmínek, kontrola indexace … a dalších 50 funkcí.

PPC Robot Vám usnadňuje každodenní reporting, upozorňuje na problému v účtu a pomáhá Vám určit, kde na Vašich účtech najdete příležitost a především šetří Váš čas.

Nástroj pro podporu správných rozhodnutí o marketingových aktivitách firem. Vytvořte si plán úkolů pro SEO a PPC dle doporučení špičkových odborníků. Specialistům a marketingovým agenturám pomáháme s řízením práce pro klienty.

 

 

About

Svojí lásku k podnikání jsem objevil už v dětství. Skrz nejrůznější obory jsem se dostal až k marketingu, kde nyní působím jako PPC Specialista. Preferuji dlouhodobé a udržitelné výsledky před rychlým ziskem - jak v životě tak v podnikání. Své zkušenosti rád sdílím se svými přáteli. To je jeden z důvodů, proč jsem založil tento blog.

You may also like